logo

Wesele lista prezentów

Wesele lista prezentów

Stworzenie własnej listy prezentów jest całkowicie darmowe i jednocześnie proste

Ania i Tomek:

       "Dzięki liście prezentów weselnych na chcetoo.pl nie dostaliśmy w prezentach ślubnych trzech ekspresów do kawy ani dwóch krajalnic. Ekspres do kawy, który dali nam nasi kochani rodzice jest dokładnie taki o jakim marzyłam. Korzystamy z niego z sentymentem i satysfakcją każdego dnia. W tworzeniu listy prezentów bardzo wygodne okazało się zainstalowanie w naszej przeglądarce praktycznego przycisku szybkiego dodawania prezentów Chcę too! Gorąco polecamy!"

 

Jak rozpocząć tworzenie listy prezentów ślubnych dostępnej dla wszystkich gości? To proste, lista prezentów ślubnych:

 

 1. Zarejestruj się w serwisie chcetoo.pl - pamiętaj najwygodniej korzysta się z serwisu po zalogowaniu poprzez konto Facebook - można to zrobić dzięki wyborze opcji "ZAREJESTRUJ Z FACEBOOK".
 2. Przy rejestrowaniu się za pomocą adresu e-mail od razu możesz wybrać "profil publiczny" konta, tak by lista Twoich prezentów była widoczna dla wszystkich. Do zakończenia procesu rejestracji jest konieczna weryfikacja adresu e-mail. Musisz zatem kliknąć link w wiadomości wysłanej przez serwis na wskazany przez Ciebie adres (w przypadku braku takiej wiadomości w skrzynce odbiorczej prosimy srawdzić zawartość spamu).
 3. Jeżeli rejestrowaliście się za pomocą Facebooka, a chcecie aby Wasza lista prezentów była widoczna dla wszystkich, to po zalogowaniu się do konta należy wybrać opcję "Ustawienia konta". Następnie trzeba zmienić profil prywatny na profil publiczny i zapisać zmiany.
 4. Teraz wszystkie osoby mogą zobaczyć Waszą listę prezentów wraz z ich zdjęciami i opisami. Wystraczy, że na stronie głównej chcetoo.pl wpiszą podany przez Was np. w zaproszeniach adres e-mail. Wasi goście weselni mogą też zarezerwować wybrany prezent, by ktoś inny nie kupił takiego samego!

 

Jak dodawać prezenty do listy?

Wystarczy, że wybierzesz jeden z trzech sposobów:

 • zainstalujesz w swojej przeglądarce przycisk szybkiego dodawania +CHCĘ TOO!
 • klikniesz w ikonę    umieszczaną na stronach internetowych,
 • po zalogowaniu się do swojego konta wybierzesz opcję "DODAJ PREZENT/PRODUKT" i uzupełnisz brakujące pola.

 

 

Co oznaczają gwiazdki wyświetlane przy dodawaniu prezentów?

Dzięki gwiazdką masz możliwość informowania innych osób o tym jak bardzo pragniesz dostać poszczególne prezenty i tak:

 • * - oznacza, że miło dostać taki prezencik,
 • ** - oznaczają, że chcesz to na prezent,
 • *** - oznaczają, że fajnie dostać taki prezent,
 • **** - oznaczają, że bardzo chcesz taki prezent,
 • ***** - oznaczają, że marzysz o takim prezencie.